Društvo za telesno vzgojo Partizan Rimske Toplice

Minimalen poraz

Lipov list je nocoj v Laškem odigral tekmo 5. kroga. Nasproti je stala ekipa NK Laško, ki je bila uspešnejša z 2:1. Usoden je bil prvi polčas, v katerem naše moštvo ni uspelo razviti svoje prave igre, žal pa prejelo še dva prepoceni gola. V nadaljevanju je bila zgodba povsem drugačna. Rimljani so vršili pritisk in ga kronali z mojstrovino Dejana Dovjaka, ki je zadel z razdalje, v spodnji levi kot gola. Laščani bi lahko v nadaljevanju dokončno odločili tekmo, vendar so bili v zaključku akcij nenatančni, zapravili pa so tudi kazenski strel. Lipov list je v izdihljajih srečanja igral brez vratarja, a rezultata ni uspel izenačiti. Kljub porazu, pa vse pohvale za igro v drugem polčasu, na kateri bo v prihodnje potrebno graditi.